• Çalışma Saatlerimiz
  • Hamidiye Mh. Selçuklu Cd. Vadipark Evleri 5A Blok No:4 D:38 34408 Kağıthane / İstanbul
  • +90 542 629 16 29
  • Çalışma Saatlerimiz
  • Hamidiye Mh. Selçuklu Cd. Vadipark Evleri 5A Blok No:4 D:38 34408 Kağıthane / İstanbul
  • +90 542 629 16 29

Hakkımızda

2017 yılında hizmete başlayan MAY Motors hitap ettiği her kesime 2.el Premium Otomobil alım-satım hizmeti vermektedir. İstanbul-Ayazağa Vadistanbul  AVM de 30 araçlık showroomuyla sektöründe öncü olan MAY Motors 2020 sonunda araç portföyünü 150 aracın üzerine çıkarmayı hedeflemektedir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan MAY Motors bünyesinde bulunan otomobillerde eksper hizmeti ve satış sonrası hizmetleriyle markalara yakışacak hizmet kalitesini her zaman müşteri odaklı düşünmektedir.

Stoklarında üst segment arabalar bulunduran MAY Motors müşterilerinin isteklerine göre de sınıfının en temiz 2. el otomobillerini en güvenli ve en hesaplı şekilde temin etmektedir. MAY Motors tecrübeli ve uzman kadrosuyla  Super Sport, Lüks Binek ve Lüks Arazi Taşıtlarında uzmanlaşmış bir ekiple çalışmaktadır.

MAY Motors Vadistanbul’daki showroomunda premium araçlar ile beraber ilerleyen zamanlarda dünyaca ünlü motorsiklet markalarını da sergilemeye başlayacaktır.

MİSYONUMUZ

Türkiye’deki ikinci el/kullanılmış Premium Araç Pazarında alım-satım yaparak eksper garantisi ile birlikte müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

VİZYONUMUZ

Temsil ettiğimiz ve hizmet verdiğimiz araçlara yakışır düzeyde hizmet kalitesi ile Türkiye’de premium araç segmentinin lideri olmak.